Gizlilik Politikası

Bu Politika, www.yaziciservisiankara.com sitesinde ("Sitemiz") toplanan ve kaydedilen üyelerimizin ve müşterilerimizin bilgilerinin gizliliği, korunması ve diğer ilgili konuların kurallarını belirler.

Ankara Yazıcı Servisi olarak, müşterilerin Sitemize verdiği bilgilerin ve işlemlerin güvenliği için gerekli önlemler Grup Bilişim Teknik Servis hizmetleri Ltd. Şti ve/veya ilgili kredi kartı kuruluşları tarafından sistem ve internet altyapısında alınmıştır. Tüm kredi kartı işlemleri ve onayları, müşterilerimizin banka veya benzeri kart kuruluşları ile online olarak yapılır ve Ankara Yazıcı Servisi tarafından kaydedilmez.

Sitemize üyelik, ürün/hizmet satın alma ve bilgi güncelleme amaçlı girilen bilgiler, özellikle kredi kartı ve banka kartı bilgileri diğer internet kullanıcıları tarafından görüntülenemez.

Üyelerimize ve müşterilerimize ait bilgiler, yasal düzenlemeler gereği ilgili kuruluşlara açıklanabilir. Üyelik ve/veya alışveriş sırasında verilen iletişim bilgileri (telefon, adres, e-posta vb) ve diğer kişisel bilgiler, Grup Bilişim Teknik Servis hizmetleri Ltd. Şti dışında hiçbir şirket, kuruluş, reklam ve tanıtım şirketiyle paylaşılmaz.

Ek bilgi almak isterseniz, müşteri hizmetleri telefon numaramız, tekni@grupiletisim.com e-posta adresimiz veya www.yaziciservisiankara.com/iletisim.html adresinden Grup Bilişim Teknik Servis hizmetleri Ltd. Şti ile iletişim kurabilirsiniz.

Adres: Kabil Cad. 74/A Öveçler, Çankaya / Ankara

Grup Bilişim Teknik Servis hizmetleri Ltd. Şti

İLETİŞİM ADRESİ

Adres: Kabil Cad. 74/A Öveçler - Çankaya
Telefon: +0312 473 76 16
Telefon: +0312 473 76 69
e-mail: teknik et grupiletisim.com